„Nabízím Vám profesionální a lidský přístup, spolehlivost a fotografie s nejvyšší kvalitou.“

Velmi oblíbená služba je využití fotografa (lifestyle) přímo k Vám domů (velmi vhodné pro newborn focení, ale nejen to). Obrovskou výhodou je především to, že doma se cítíte pohodlně a zkrátka dobře. Vaše děti se nemusí aklimatizovat z nového prostředí a díky tomu vznikají bezprostřední a uvolněné fotky. Pokud nejsem spokojen s fotopozadím, vozím si své mobilní, které vyžaduje minimum prostoru.  Všechny fotky odevzdávám vytištěné s jedinečnou struktrou zvanou silk, včetně dárkové krabičky a usb disku. O nic se starat nemusíte. Neupravené fotky neposkytuji. Prosazuji individuální přístup a konzultace před samotným focením..

V nabídce je i vyhotovení fotek přímo na dřevo – síla tloušťky dřeva je 2,7 mm

  • 20 x 30 ( 600 Kč )
  • 60 x 40 ( 1700 Kč )

Prodej dárkového poukazu – voucher

Po obdržení částky na účet (uveden v sekci ´´ceník´´), odesílám voucher emailem.

Přijedu i k Vám domů

Je možné se domluvit na focení i u Vás doma (lifestyle). Tato služba je  vhodná jak u rodinných domů, tak i bytech, které jsou prosvětlené. Využívám zde denního světla, které vytváří tu správnou atmosféru.

 

Líčení (pro focení nezbytné)

  • Foto make-up (390 Kč)
  • Svatební líčení včetně zkoušky (800 Kč)
  • Kdykoli v rámci svatby (+300 Kč)

V případě zájmu se obracejte na tel. 776 876 760 nebo na lucy.krulis@seznam.cz

 

Naučme se lépe fotit

Připravil jsem si pro Vás individuální domácí kurz. Sestavíme daná témata pro vaši potřebu a zaměříme se na eliminování vašich problémů s fotkami, kde budeme odstraňovat chyby z vašich fotek a zároveň se učit číst z fotografie.

Určitě spousta lidí má problém s tím, že když se vrátí z dovolené a prohlíží si fotky, sám člověk zjistí, že většina fotek se bohužel nepovedla. To je pouze jeden z mnoha případů, který mnoho lidí trápí. Pro základní témata k vylepšení fotografie a o kterých se budeme bavit jsou: kompozice, fotografování lidí (portrét), světlo, technika (iso, čas, clona, hloubka ostrosti) – objektivy, podstata pochopení – jak udělat co nejlepší snímek.

Tento domácí kurz není zavislý na tom, čím momentálně fotíte, jestli je to kompakt nebo zrcadlovka. Budeme pracovat s tim, s čím fotíte. Je mnoho kurzů, ale většina se jich koná daleko od vašeho domova. Vytěžíme společně z vašeho pohodlného domova to nejlepší pro vaše fotografie. Přijedu až k Vám.

  • Po Vlašimi je doprava zdarma, mimo Vlašim (5 Kč / 1 km)
  • Cena doučování se odvijí od časové náročnosti