„Jsem člověk, který miluje život, legraci a radost. Mám rád, když se neustále něco děje. Focení mě inspiruje a dává impuls k přemýšlení o tom, jak by mělo vypadat a jakým způsobem bych ho ještě mohl posunout dál. Do focení se snažím zakomponovat děj, který nám nejlépe sám řekne, co se zrovna v tu chvíli odehrává. Příběh píšete Vy!

Spousta lidí se mě často ptá, jestli je například focení svateb stále naplňující a zda tahle práce přináší radost. Odpověď je jednoduchá a prostá. Ano! Stále mě to baví a naplňuje, protože trávím čas s lidmi, pro které je svatební den jedním z nejlepších dní v životě a všichni přítomní kolem sebe rozdávají smích. Neplatí to jen o focení svateb, ale i rodinných fotek. Jsem v tu chvíli s lidmi, kteří nepředstírají štěstí, ale jsou štastní. To je ten důvod a zároveň motor toho všeho.

Mou politikou není nafotit co nejvyšší číslo fotek, ale zaměřuji se menší počet, při kterém strávím více času, společně s větším rozmyslem při výsledné fotografii.

Za sebou mám vícejak desetiletou praxi a působím po celé ČR. Jsem také spoluautorem knihy Nasladko, jejíž prodej bude zahájen v dubnu roku 2019. Tato kniha zaplní knihkupectví Luxor po celé ČR a SK.