1. Hledáte fotografický kurz, kde se vám dostane individuální péče a zároveň si vyzkoušíte focení s modelkou? Pak je tento kurz s menším počtem účastníků určený právě vám! Tento workshop je ideální příležitostí, jak se naučit fotit poutavé portréty a fashion fotografie v dynamickém prostředí Prahy Karlín.

Co vás čeká:

 • Menší skupina účastníků: Zaručuje osobní přístup lektora a dostatek prostoru pro vaše dotazy.
 • Úvod a seznámení: Každý účastník má v ceně kvalitní filtrovanou kávu, při které si popovídáme a lépe se poznáme. Modelka Mariam bude po celou dobu s námi.
 • Focení street fashion v ulicích Prahy s energickou modelkou Mariam: Karlín nabízí krásná a zajímavá zákoutí, která dodají fotce to správné kouzlo. Focení modelky v ulicích Prahy je skvělý způsob, jak zachytit krásu tohoto města. Budete mít k dispozici nekonečné množství možností a můžete experimentovat s kompozicí, světlem a emocemi. Zafotíte si také v krásném vnitřním prostoru italské zmrzlinárny.
 • Komunikace s modelkou: Naučíte se pracovat a komunikovat s modelkou. Odbouráte nebo alespoň snížíte práh stydlivosti, protože stydlivost je svazující. Tím si můžete zjednodušit a usnadnit celý proces focení s vašimi budoucími klienty.
 • Práce s denním světlem v praxi: Ukážeme si, jak co nejlépe využít denní světlo za běžného dne, ať už bude pod mrakem nebo za plného slunce.
 • Kompozice: Působivou fotografii tvoří správná kompozice. S kompozicí budeme hodně pracovat. V praxi si ukážeme docílení zajímavého obrazu. Vysvětlíme si, jakým způsobem přemýšlet o kompozici jako takové. Vše můžete aplikovat do vašeho focení.
 • Kreativní, stylizovaný portrét a celá postava: Vyfotit působivý portrét by mělo být v zásobě dovedností každého fotografa. Zafotíte si stylizovaný, ale také momentkový portrét, kde hlavní přísadou budou emoce. Jak se fotí celá postava? To si vysvětlíme a ukážeme na několika lokacích. Řekneme si, čeho se vyvarovat při pózování a jak lichotivě nastavit focenou pózu. I u těchto fotek se  zaměříme na momentky, aby fotka obsahovala to správné koření.
 • Přítomnost profesionální maskérky a stylistky: Líčení a účes má na starost filmová maskérka, vizážistka a stylistka, která bude přítomná po celou dobu focení a během dne modelce 2x změní look podle outfitu. Celkem se můžete těšit na tři změny. Oblečení bude taktéž pod vedením profesionální stylistky přizpůsobené lokacím. Zapůjčeny budou i večerní šaty z luxusního svatebního salonu.

Kurz je vhodný pro:

 • Začátečníky, kteří se chtějí naučit základy focení a posunout se v oboru fotografie.
 • Pokročilé fotografy, kteří chtějí zdokonalit své dovednosti.
 • Všechny, kteří se zajímají o focení portrétu, fashion fotografii a chtějí si tak rozšířít své portfolio o vyjímečné, unikátní fotky a chtějí zažít kreativní a inspirativní den.

Počet míst je omezen, proto se přihlašte již dnes.


Podmínky: Částka není vratná. Zakoupený kurz lze věnovat jiné osobě.

Registrace účastníka

Chcete-li vyplnit tento formulář, prosím povolte v prohlížeči JavaScript.

Podle §14 zákona č.18/2018 Z. z. o ochraně osobních údajů a o změně a doplnění některých zákonů dáváte odesláním tohoto formuláře svůj souhlas se zpracováním poskytnutých osobních údajů za účelem zpracování přihlášky účastníka kurzu.