Služby

Co Vám mohu nabídnout? Nabídnu Vám profesionální přístup, spolehlivost a kvalitní fotografie. Dále si můžete například vybrat z různých rekvizit, počínaje od oblečení až po různé druhy fotopozadí.

Všechny fotky odevzdávám vytištěné + dvd. O nic se starat nemusíte. Neupravené fotky neposkytuji.

V nabídce je i vyhotovení fotoplátna v rozměrech:  20 x 30 – 520 kč, 30 x 30 – 680 kč, 60 x 40 – 750 kč, 95 x 45 – 1000 kč : plátna jsou nataženy na dřevěný smrkový rám.

Je možnost využítí fotografa az přímo k Vám (kompletní technika). Tato služba je spíše vhodná u rodin, které žijou v rodiném domě. Min. dispozice pro focení je 5 x 5m pokud bych stavil uplný ateliér, ale je možné fotit ve Vašem domě (bytě) i bez postavení ateliéru. Fotky u Vás doma mají svoje kouzlo a velké pozitivum v tom, že se cítíte ve svém zkrátka dobře. To je účel celého focení – cítit se dobře!
Na výběr je z několika fotopozadí a spousty rekvizit samožřejmě vozím s sebou.

V nabídce své práce zahrnuji – individuální přístup, konzultace před samotným focením

Další službou je i líčení, které je pro focení nezbytné:

Foto make-up 390,-

Svatební líčení včetně zkoušky 800,-

kdykoli v rámci svatby+300,-

tel.-776 876 760 email: Lucy.Krulis@seznam.cz

 

Naučme se lépe fotit

Individuální domácí kurz : Sestavíme daná témata pro vaši potřebu a zaměříme se na eliminování vašich problémů s fotkami, kde budeme odstraňovat chyby z vašich fotek a zároveň se učit číst z fotografie. Určitě spousta lidí má problém s tím, že když se vrátí z dovolené a prohlíží si fotky, sám člověk zjistí, že většina fotek se bohužel nepovedla. To je pouze jeden z mnoha případů, který mnoho lidí trápí.
Pro základní témata k vylepšení fotografie a o kterých se budeme bavit jsou : kompozice, fotografování lidí (portrét), světlo, technika (iso,cas,clona, hloubka ostrosti) – objektivy, podstata pochopení – jak udělat co nejlepší snímek.
Tento domácí kurz není zavislý na tom, čím momentálně fotíte, jestli je to kompakt nebo zrcadlovka. Budeme pracovat s tim, s čím fotíte.
Je mnoho kurzů, ale většina se jich koná daleko od vašeho domova. Vytěžíme společně z vašeho pohodlného domova to nejlepší pro vaše fotografie. Přijedu až k Vám.
Po Vlašimi je doprava zdarma, mimo Vlašim 5 kč/1km
Cena doučování – 1h/250 kč